CK Itaka v Ostravě - největší polská cestovní kancelář

- Rady a informace pro cestující s CK Itaka ..........    

- Živnostenský list CZ ...., originál živnostenský list v pl ....

- Pojištění proti úpadku na 1 560 000 000 kč  ....                 

- Všeobecné podmínky CK Itaka  .....  

- V ceně zájezdu je základní cestovní pojištění od české ERV  ... , všeobecné podmínky ERV..  

- Informace k zájezdu  přímý prodej pobočka ...., informace k zájezdu prodej mail,internet....

 Itaka je největší polskou cestovní kanceláří s tradicí již od roku 1989 se sídlem ve slezsko-polské Opoli. V roce 2014 vypravila 640 000 klientů. Její tržby v přepočtu překročily devět miliard korun. Proti úpadku je pojištěna u ERV pojišťovny na cca 1 476 000 000 Kč.Své zájezdy prodávají také v Rusku, Pobaltí, Bělorusku a na Ukrajině.V roce 2016 koupila cestovní kancelář Čedok.

Naše cestovní agentura oficiálně, s vědomím Ministerstva pro místní rozvoj ČR zastupuje cestovní kancelář Nowa Itaka, sp.z.o.o. na českém trhu. Itaka si nás vybrala jako svého hlavního obchodního partnera pro Českou republiku a také partnera pečujícího o síť provizních prodejců.
V nabídce naleznete zajimavé destinace za velmi lákavé ceny s odlety z Katovic i jiných polských letišť. Katovické letiště, vzdálené od Ostravy
po nové neplacené dálnici pouhou hodinu, vypraví až 50 letů týdně.

Severní Moravě se tak rozšiřuješ nabídka zájezdů mj. o destinace, kvůli kterým byla nucena jezdit až do Prahy. Jsou to Kanárské ostrovy (Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Tenerife, La Palma), Španělsko (Costa de la Luz, Costa del sol, Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada, Costa Calida), Ibiza, dále Madeira, portugalské Algarve, Kalábrie, Sardinie, Sicílie, Rimini, Maroko (Agadir), Kypr (Larnaka, Paphos, Ayia Napa, Lemesos), z Egypta Sharm el Sheikh, z Řecka Lesbos, Samos, Epirus, Lefkada, Peloponez, Bulharsko (Zlaté písky) a z Turecka Marmaris, Kusadasi, Dalamán a Cesme, dále Albánie, Bosna a Hercegovina, Gruzie, Dominikánská republika. V zimní sezóně se z Katovic létá do těchto destinací: Kanárské ostrovy, Madeira, Maroko, Egypt, Spojené arabské emiráty, a v zimní sezóně 2016-17 nově také Omán a Dominikánská republika (Punta Cana).

Parkování na letišti budete mít díky nám zdarma nebo můžete využít transferu mikrobusy, které jezdí před termínál letiště z Ostravy 7x denně.

Samozřejmostí je i zimní sezóna zájezdů exotiky z Varšavy. Klasicky již přímé lety bez mezipřistání do destinací Kuba-oblast Holguin, Varadero a Cayo Santa Maria, Thajsko - let na Krabi, Zanzibar, Kapverdy a Dominikánská republika (Punta Cana, La Romana, Puerto Plata, Samana). Nově se bude z Varšavy létat do Panamy, na Mauricius a Maledivy.

Pokud si z nabídky CK Itaka vyberete jakýkoliv zájezd, velmi jednoduše ho zarezervujete telefonicky na čísle Ostrava: 596 365 990  nabo e-mailem ostrava.nadrazni@fc.itaka.pl.

Pro přepočet na CZK použijte prosím kurz 6,00. Platbu uskutečníte jednoduše v korunách na některý z našich učtů nebo hotově na našich pobočkách. Celý prodejní servis probíha v českém jazyce.

Vzdálenost na letiště v Katovicich (Pyrzowice):
Bohumín - 100km, 55minut
Karviná - 105km, 70minut
Ostrava - 115km, 70minut
Český Těšín - 120km, 85minut
Třinec - 124km, 90minut
Havířov - 130km, 80minut
Frýdek - Místek - 135km, 80minut
Opava - 140km, 90minut
Nový Jičín - 155km, 90minut
Olomouc - 200km, 110minut

Stránky letiště Katovice (Pyrzowice) v češtině: zde

Vzdálenost na letiště ve Varšavě:
Ostrava - 380km, 4hod 15minut